InfoDnes.cz

Zpravodajství pro Trutnov a Trutnovsko - Vaše zprávy | Z regionu

TrutnovDnes.cz
Úterý 24.10. 2017 | Nina
 
TrutnovDnes.cz
Zpravodajství online - TrutnovDnes.cz

19. ročník MRSN End of Season byl pro silné nátury

11.10.2017 | Z regionu
První říjnový víkend patřil 19. ročníku kultovní akce Marosana End of Season, kterou jako každý rok pořádal legendární český biker Michal Maroši. Závod se stejně jako v loňském roce uskutečnil ve Špindlerově Mlýně. Letošní královskou disciplínou byl populární Japan DH. Celý víkend se nesl v hodně akčním duchu a diváci i jezdci ani na chvíli nepřestávali lovit adrenalinové zážitky.
Ilustrační snímek | Foto: nedori.cz
Všechny účastníky letos pěkně potrápilo počasí, které o sobě dalo vědět už v přípravné fázi. Po čtvrtečním orkánu to totiž vypadalo jako by se po hotových tratích slehla zem. Nakonec se ale vše stihlo zdárně připravit. "Letošní ročník byl pro hodně otrlé fanoušky této kultovní akce. Všechna čest všem zúčastněným," říká organizátor Michal Maroši.

Letošní královskou disciplínou byl poprvé v historii Marosany Japan DH. "I když se na start Japan Downhillu postavilo jen kolem 60 jezdců, tak o silné zážitky a závodní nasazení nebyla nouze. Bez pádů se to neobešlo a nejeden borec si odvezl i pěknou památku ze Svatého Petra," doplňuje Michal Maroši.

Jelikož je MRSN End of Season oslavou konce sezóny, nechyběl ani letos večírek v podobě Jägermeister afterparty. V pátek byl na programu filmový večer, v sobotu zahrály rockové skupiny Time Shifters a Arrogant Twins. Všechny pak až do časných ranních hodin bavila i parta ostřílených DJs.

Fotogalerie:
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Z králíkárny zmizeli králíci
Sobota 11. listopadu bude dnem Národní potravinové sbírky
Zlatý oříšek má i v roce 2017 své krajské vítěze
První globální ročník soutěže P&G CEO Challenge je otevřen
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.