TrutnovDnes.cz
TrutnovDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Kurz REIKI 1.stupně - Trutnov

Kdy:
Sobota 20.02.2016 od 09:00 hod
Kde:
Trutnov
Pořadatel:
Účinkující:
Sdílet:

Během kurzu se stanete kanálem REIKI a naučíte se s touto energií pracovat.
Díky energii REIKI může člověk pomáhat sobě i druhým s uzdravováním. Energie REIKI očišťuje a obnovuje systémovou harmonii. Působí na mnoha úrovních. Vytvoří se určitý druh ochrany příjemce, která zabrání, aby osobní energie předávajícího nebyla přenášena k němu zároveň s REIKI. Neexistovala-li by tato ochrana, mohly by některé energie předávajícího proniknout do vnitřního energetického systému příjemce a zůstat v něm.

Také člověk, který předává energii REIKI, získá ochranu, která zabrání, aby se na něho přenesly disharmonické energie od ošetřovaného. Dojde ke zvýšení citlivosti vůči energiím. Při pokládání rukou začnete vnímat zcela nové pocity, které jste před zasvěcením neměli. Všechny schopnosti získané zasvěcením do 1. stupně REIKI se ve Vás zakotví navždy. Nelze Vám je odejmout ani zrušit a taktéž nemohou samovolně zaniknout. A proto stačí každému člověku jedno zasvěcení pro celý život.
Projdete-li kurzem u mě, získáte také mistra, se kterým se můžete setkávat v rámci různých otevřených setkání, čtení nebo toulek.

Přeji Vám vše nejlepší v životě a pokud se rozhodnete pro tento kurz, těším se na naše setkání. S láskou Anna :-) Každý účastník semináře obdrží skripta a osvědčení.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,114881515503