TrutnovDnes.cz
TrutnovDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

10. ročník Vinobraní na Kuksu

Kdy:
Sobota 10.09.2016 od 09:00 hod
Kde:
Hospital Kuks 81
Pořadatel:
Sdílet:

Pokud se veřejná společenská akce opakuje již podesáté za sebou, nebude to jen tak. Spojení genia loci barokních staveb na svazích Labe vybudovaných Františkem Antonínem Šporkem a nápoje, který si lidé prokazatelně vyráběli již před 8000 lety (starší snad bude jen voda), zaručuje každoročně výjimečný kulturní a gastronomický zážitek všem návštěvníkům.
Občanské sdružení SIDURI Vás zve na jubilejní, desátý ročník Vinobraní na Kuksu, které se letos bude konat v sobotu 10. září. Připraveny jsou skvělé ochutnávky vín, občerstvení s vínem se snoubící, jarmark nebývalého rozsahu a doprovodný kulturní program pro dospělé i pro děti. Jako každoročně přijde chvíle, kdy poteče víno po barokním schodišti a zdarma budou moci ochutnat návštěvníci víno ve vinných lázních.

Organizátoři přidávají pokladny, posilují vstupy a již nyní je možné zakoupit vstupenky v předprodeji ve vybraných vinotékách.
České dráhy podporují Vinobraní Kuks - přidávají spoje a zesilují kapacity vlaků. Sledujte aktuální informace na www.vinobranikuks.cz .

Vstupné: 200,- Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,715934753418