TrutnovDnes.cz
TrutnovDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

VÁNOČNÍ STROM 2016 - Trutnov

Kdy:
Neděle 27.11.2016 od 14:00 hod
Kde:
Krakonošovo náměstí, Trutnov
Pořadatel:
Sdílet:

Letošní poslední listopadová neděle a zároveň první adventní neděle 27. 11. - to je termín pro tradiční akci, kterou pořádá město Trutnov a UFFO - SCT a při které se slavnostně rozsvítí vánoční strom na Krakonošově náměstí.
Od 14:00 do 17:30 hodin můžete využít stánkového prodeje, který vám na náměstí nabídne adventní zboží, ale i horké a voňavé nápoje a další občerstvení.

V 15:00 hodin začne v Uffu představení Divadýlka MRAK. Nazývá se VÁNOČNÍ POHÁDKA aneb O VÁNOCÍCH A ZAKLETÉ ČEPIČÁŘCE. Vypráví o dobru a zlu a ukazuje, proč se lidé obdarovávají a proč se mají mít rádi "alespoň" o Vánocích. Vstupenky v ceně 50 Kč (zvýhodněné vstupné je naším dárkem v adventním období) jsou v prodeji od 31. 10.
Po skončení tohoto představení pozveme všechny diváky, aby společně šli s andílky od Uffa na Krakonošovo náměstí a tam si užili další program akce Vánoční strom.
Na náměstí je od 16:15 hodin připraven hudební program, ve kterém vystoupí Komorní soubor Janky Stránské a Libor Kasík.
Přibližně v 16:45 hodin se slavnostně rozsvítí vánoční strom a pak se na několik minut strom a jeho okolí barevně rozzáří laserovými paprsky a efekty při LASER SHOW.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,442945480347