TrutnovDnes.cz
TrutnovDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Trutnoff Open Air Festival 2014

Kdy:
Čtvrtek 14.08.2014 od 18:00 hod až 17.08.2014
Kde:
Na Bojišti, Trutnov
Pořadatel:
Sdílet:

Nejedná se o klasický festival někde na louce, ale nachází se v letním kině, jehož areál je obklopen příjemnými lesy, které v parném létě poskytují ideální prostředí na odpočinek. Na "trutnovský Woodstock" se sjíždějí lidé ze všech koutů země i ze zahraničí, aby tu strávili pár dnů ojedinělé atmosféry nejznámější hudební akce v České republice.

Trutnovský Open Air Festival vznikal na undergroundových základech a během let si získal popularitu širokých vrstev veřejnosti a milovníků hudby různých žánrů. Program zahajuje série koncertů ve čtvrtek večer a festival naplno vypukne během pátečního odpoledne.

Na legendární Trutnoff Open Air Festival - Český Woodstock (14. - 17. srpna), který bude věnován obětem u Sand Creeku a ideálům 17. listopadu, přijede speciální návštěva - legendární zpěvák a divadelník několika generací Jiří Suchý! A nepřijede sám. Přiveze si celý orchestr z divadla Semafor a navíc jako host v rámci jeho pásma vystoupí královna festivalu, Eva Pilarová.

Kapely - nově vybubnované: Monkey Business, Polemic, UDG, Visací zámek, Mr. Cocoman & Solid Vibes, Petr Spálený & Apollobeat, Ondřej Havelka & Melody Makers, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Kazety, The.Switch, Mirek Kemel s kapelou, Prague Conspiracy, Michal Prokop a Framus Five, Rybičky 48, Velvet Underground revival, Petr Váša a Ty syčáci, Garage & Tony, N.V.Ú., Zrní, Poletíme?

Kapely - dříve ohlášené: Plastic People, MIG 21, Dymytry, Sto zvířat, Jiří Schmitzer, Čankišou, Please The Trees, Pavel Fajt, Fast Food Orchestra, DG 307, Doctor Victor, Imodium, Hentai Corporation, Pub Animals, Zakázaný ovoce, Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá.

Vstupné: 1 200,-Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,100887298584