TrutnovDnes.cz
TrutnovDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

„Fucking bitch from fucking country.“ Českou policistku v Polsku kolegové ušikanovali k smrti

27. 9. 2021 | Vysněná služba u evropské agentury Frontex ve Varšavě skončila tragédií. Po dvou měsících šikany mladá česká policistka ukončila svůj život skokem z okna. (Foto:... Článek „Fucking bitch from fucking country.“ Českou policistku v Polsku kolegové ušikanovali k smrti se nejdříve objevil na AC24.cz.

Štěpán Cábelka: O lámání věků, společenské terapii a tušení časů budoucích

27. 9. 2021 | Myslím – a leccos tomu napovídá – že žijeme ve vzácné době, kdy se hroutí společenské paradigma. Otázka, co s tím. Kudy vede cestička... Článek Štěpán Cábelka: O lámání věků, společenské terapii a tušení časů budoucích se nejdříve objevil na AC24.cz.

Kanadský premiér oznámil dohodu s Pifzerem na dalších 90 milionů dávek vakcín

27. 9. 2021 | Kanadský premiér Justin Trudeau: „Dosáhli jsme dohody se společností Pfizer… Tato dohoda zahrnuje opce na přidání 30 milionů dávek v letech 2022 a 2023 a... Článek Kanadský premiér oznámil dohodu s Pifzerem na dalších 90 milionů dávek vakcín se nejdříve objevil na AC24.cz.

Konflikt mezi kazateli ideologických hodnot a tvůrci reálných hodnot

27. 9. 2021 | Na obou březích Atlantiku v Severní Americe i Evropské unii kazatelé tzv. hodnot svobodného světa zkouší zemím, které k němu údajně patří, zvláště těm... Článek Konflikt mezi kazateli ideologických hodnot a tvůrci reálných hodnot se nejdříve objevil na AC24.cz.

Šéf Pfizeru: Do roka se vrátíme k normálnímu životu, vakcíny budou třeba každý rok

27. 9. 2021 | Šéf společnosti na výrobu vakcín proti koronaviru Pfizer Albert Burla prohlásil, že očekává návrat k normálnímu životu po pandemii koronaviru „do roka“, ale za... Článek Šéf Pfizeru: Do roka se vrátíme k normálnímu životu, vakcíny budou třeba každý rok se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
06:14:29 | 28.09.2021

Jsme před volbami. A kdo jediný to do nás hustí?

Jsme před volbami. A kdo jediný to do nás hustí?

28. 9. 2021 | Jako národ tvoříme zhruba dva stejně početné tábory. To je zhruba tábor těch,kteří volili Zemana, a tábor těch, kteří volili Drahoše.

Vucic Stoltenbergovi: Počkáme 24 hodin na vás, jinak Srbsko zareaguje

Vucic Stoltenbergovi: Počkáme 24 hodin na vás, jinak Srbsko zareaguje

28. 9. 2021 | Na Balkáně se schyluje k vojenskému konfliktu mezi Srbskem a Kosovem, převážně albánskou částí této země, která vyhlásila nezávislost před 13 lety. Ale ve světě byla uznána jen částečně.

Ruské stíhačky útočí na americké bombardéry na pacifické hranici

Ruské stíhačky útočí na americké bombardéry na pacifické hranici

28. 9. 2021 | V neděli se americký bombardér B-52H dlouhého doletu přiblížil k ruskému vzdušnému prostoru ze směru od Pacifiku. K podobným manévrům amerického letectva došlo v minulosti několikrát. Stížnosti ruské vlády zůstávají nevyslyšeny.

Welt: Moskva vyslala do Německa specialistu na „delikátní operace“

Welt: Moskva vyslala do Německa specialistu na „delikátní operace“

28. 9. 2021 | V roce celostátních voleb v Německu vyslalo Rusko na berlínskou ambasádu důstojníka tajné služby, který má na starosti „choulostivé operace“. Uvádí to nejnovější novinářské šetření Welt am Sonntag.

Biden k výsledku německých voleb: „Donnerwetter“

Biden k výsledku německých voleb: „Donnerwetter“

28. 9. 2021 | Podle posledních výsledků volby v Německu vyhrála těsně SPD ( 25,7%) před CDU/CSU (24,1%).

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
06:14:29 | 28.09.2021

„Blížíme se k okraji.“ Evropě předpověděli katastrofální zimu

„Blížíme se k okraji.“ Evropě předpověděli katastrofální zimu

27. 9. 2021 | Rusko exportuje do Evropy málo plynu. Kvůli tomu mají v Evropě jeho nedostatek a ceny elektřiny se zvýšily, píše švédský list Svenska Dagbladet.

Google odpojí miliony chytrých telefonů s Androidem

27. 9. 2021 | Společnost Google podle nejnovějších údajů od svých služeb odpojí chytré telefony, které fungují na zastaralých verzích Androidu. Co to bude znamenat v praxi?

Král o minulosti s StB: Omlouvat se nehodlám a ani neodstoupím. Šlo o ohromnou hru tajných služeb

27. 9. 2021 | Nedávno jsme informovali o tom, že prezident českého svazu ledního hokeje Tomáš Král měl být v minulosti agentem komunistické Státní bezpečnosti, konkrétně Vojenské kontrarozvědky. Nicméně, dotyčný na dnešní tiskové konferenci opětovně odmítl, že by během výkonu povinné vojenské služby donášel StB na kolegy. Co dalšího z jeho strany zaznělo?

Britská vláda kvůli nedostatku paliva zvažuje povolání armády. Lidé se před pumpami dokonce perou

27. 9. 2021 | Ve Spojeném království dochází na čerpacích stanicích benzín. Vyřešit situaci by mohl nouzový plán, který zahrnuje vyslání stovek vojáků, aby zajistili dodávky. Napsal o tom deník The Guardian. Podle svědků kvůli nedostatku paliva roste agrese řidičů. Vláda se ale zdráhá cokoli učinit.

Babiš prohlásil, že na summitu EU bude řešit hranici ceny emisních povolenek a společný nákup plynu

Babiš prohlásil, že na summitu EU bude řešit hranici ceny emisních povolenek a společný nákup plynu

27. 9. 2021 | Český prezident Miloš Zeman dnes jednal na lánském zámku s premiérem Andrejem Babišem. Podle všeho se Babiš vyslovil pro stanovení horní hranice ceny emisních povolenek. Údajně se bude snažit, aby o celé věci ještě jednala Evropská unie. Ta by navíc měla dle Babiše využít příslušný článek směrnice o povolenkách.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
06:14:30 | 28.09.2021

Neuvěřitelné! Věra Jourová nám sdělila, jakou po volbách nesmíme mít vládu

Tak z téhle zprávy přechází jednomu skutečně zrak i sluch. A nezbývá mu, a též nám všem občanům tohoto státu, než uvědomit si cosi velmi smutného. Dosavadní představa vlády, vycházející z vůle lidu, vyjádřené ve svobodných volbách, se z vúle Komise EU a z vůle české komisařky EU Jourové, stává představou mrtvou a pro dnešek už vyřízenou. A spolu s ní je samozřejmě mrtvou a pro dnešek už vyřízenou i dosavadní představa demokracie jako vlády lidu. ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
06:14:29 | 28.09.2021

Svatováclavská úvaha o západní civilizaci

28. 9. 2021 |   Svatý Václav představuje spojitost českých zemí nebo české koruny s latinskou církví, s univerzální civilizací západního středověku. Dnešní svátek je tedy výbornou příležitostí k zamyšlení o tom, co je to vlastně západní civilizace. Když budeme hledat, v čem se Západ liší od ostatních civilizací, tak přímo do očí bijícím znakem je jeho překotný vývoj a v důsledku toho rozklad tradiční společnosti. Obé samozřejmě umožněné tím, čemu říkáme věda a průmysl. ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
06:14:29 | 28.09.2021

Úterý 28.9.2021
Královehradecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.